img

Військово-медичний клінічний центр центрального регіону
MILITARY MEDICAL CLINICAL CENTER OF CENTRAL REGION

Операційне відділення

img

Начальник відділення

Шалигін Сергій Михайлович

підполковник медичної служби

Операційне відділення Військово – медичного клінічного центру Центрального регіону представлено операційним блоком, який побудований за європейським проектом із дотриманням усіх необхідних санітарно-гігієнічних, протипожежних, технічних та інших вимог.

Операційне відділення - один із важливих підрозділів Військово – медичного клінічного центру Центрального регіону, в якому працює висококваліфікований професійний персонал. Високий рівень та якість медико – технічного забезпечення в операційному відділенні є одним із ключових чинників надання високоспеціалізованої хірургічної допомоги за європейськими стандартами.

1

Операційне відділення оснащене сучасним високотехнологічним обладнанням для проведення сучасних відкритих та малоінвазивних лапароскопічних, артроскопічних, нейрохірургічних, травматологічних, абдомінальних, гінекологічних, урологічних, офтальмологічних, отоларингологічних, судинних оперативних втручань. За допомогою сучасної лапароскопічної, артроскопічної, інтраопераційної рентген-апаратури в поєднанні з інноваційними технологіями висококваліфікованими лікарями-хірургами на найвищому рівні надається високоспеціалізована хірургічна допомога військовослужбовцям, учасникам ООС, а також цивільному населенню з різною хірургічною патологією.

2

Нещодавно, після сучасного ремонту, в операційному блоці було встановлено окрему вентиляційну систему. Повітря, яке поступає в операційні, проходить через фільтри для забезпечення максимальної очистки.

3

Проведення операцій в наших високотехнологічних операційних дає пацієнту можливість якнайшвидшого одужання та виписки зі стаціонару.

4

Немає межі досконалості, тому щодня ми прагнемо розвиватися, аби наші пацієнти завжди були в безпеці.