img

Військово-медичний клінічний центр центрального регіону
MILITARY MEDICAL CLINICAL CENTER OF CENTRAL REGION

Гінекологічний кабінет

Лікар-гінеколог вищої категорії з досвідом роботи більше 20 років - фахівець, який відповідає за здоровʼя жінки.
Наш гінекологічний кабінет працює щоденно, займається профілактикою та лікуванням усіх хвороб жіночих органів. Лікуємо непліддя, запальні та незапальні хвороби, виявляємо передракові стани та своєчасно лікуємо.

Свої послуги ми надаємо військовослужбовцям, членам їх сімей, ветеранам ЗС України, вдовам, співробітникам, жінкам з інших відомств по домовленості, а також проводимо платні послуги.

Огляд проводиться на багатофункціональному кріслі одноразовими дзеркалами та інструментами. Беремо аналізи на флору, онкоцитологію, аспірати з порожнини матки, біопсію шийки матки для подальшого патогістологічного дослідження, виконується кольпоскопія.

Знаходимо індивідуальний психологічний підхід для кожної хворої жінки і надаємо кваліфіковану допомогу для попередження ускладнень та своєчасного оперативного втручання. За допомогою профоглядів (не рідше одного разу на 6 місяців) ми запобігаємо можливим хворобам, а у разі їх виявлення – проводимо лікування. У нас налагоджена диспансерна система спостереження для попередження онкопроцесів.