img

Військово-медичний клінічний центр центрального регіону
MILITARY MEDICAL CLINICAL CENTER OF CENTRAL REGION

Санаторне відділення
(на 100 штатних ліжок)

img

Начальник відділення

Марінюк Тетяна Миколаївна

підполковник медичної служби

Санаторне відділення загального профілю засноване в квітні 2003 року. Для обстеження та лікування хворих використовується сучасна високоінформативна лікувально-діагностична апаратура. Відпочиваючих приймаємо на лікування цілорічно.

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:

На відпочиваючих чекають люксові одномісні та двомісні номери в новій будівлі, в якій проводилась реконструкція з надбудовою другого поверху, а також звичайні двомісні та тримісні номери з усіма зручностями. Створені комфортабельні умови для проживання, проходження реабілітації та санаторно-курортного лікування військовослужбовців ЗСУ, учасників АТО, ветеранів військової служби, а також членів сімей, працівників ЗСУ та інших категорій цивільного населення за оплату та за договором, які приїжджають в санаторне відділення по путівкам.
Пацієнти санаторного відділення клініки санаторного лікування мають змогу, не виходячи з корпусу, отримувати певний перелік фізіотерапевтичних процедур. Гаряча та холодна вода подаються цілодобово, а особиста котельня дозволяє обігрівати лікувальний заклад, незалежно від початку опалювального сезону.

ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРЧУВАННЯ:

У просторих залах їдальні надається 3-разове харчування з попереднім замовленням, а при необхідності - 5-разове дієтичне харчування.

УМОВИ ВІДПОЧИНКУ:

Відпочиваючі можуть зайнятись спортом. Для їхніх послуг впорядковані спортивні майданчики. Працює бібліотека з великим книжковим фондом. Відпочиваючі мають можливість побувати на екскурсіях по визначним місцям Вінниччини. Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону має досить зручне розташування та транспортне сполучення.

ТЕРМІН ЛІКУВАННЯ:

Для пільгових категорій – 21 день;

Для осіб за договірними цінами – від 3 до 21 днів.

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ БРОНЮВАННЯ МІСЦЬ В САНАТОРНОМУ ВІДДІЛЕННІ :

Начальник клініки санаторного лікування: підполковник м/с Ольга Василівна Романенко
тел. роб. (0432) 59-69-70 (з 09-00 до 16-00).

ПРОЇЗД:

Залізницею до м. Вінниця, від залізничного вокзалу до зупинки “Санаторна” (тролейбусом № 11 або маршрутним таксі № 22);

Автобусом до м. Вінниця, від центрального автовокзалу до зупинки “Санаторна” (тролейбусом №11, або маршрутним таксі №22);

Від західного автовокзалу до зупинки “Санаторна” (маршрутним таксі № 17Б, 13А).

Свіже повітря, тихі плеса річки Південний Буг, багата природа цього краю сприяють ефективному лікуванню та гарному відпочинку. Якщо Ви бажаєте зміцнити здоров′я та гарно відпочити, ласкаво запрошуємо до нас!