img

Військово-медичний клінічний центр центрального регіону
MILITARY MEDICAL CLINICAL CENTER OF CENTRAL REGION

Гастроінтерологічне відділення
(з ендоскопічним кабінетом)

img

Начальник відділення

Вовк Юрій Васильович

підполковник медичної служби

Відділення розташоване на третьому поверсі п'ятиповерхового корпусу. Пацієнти розміщуються у двомісних палатах.

Відділення гастроентерології розраховане на 30 ліжок. Щорічно у відділенні проходять лікування пацієнти з різноманітною патологією органів травлення: хронічні гепатити різної етіології (вірусні, алкогольні, токсичні), цирози печінки, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба, жовчнокам'яна хвороба і хронічні холецистити, доброякісна гіпербілірубінемія, хронічні панкреатити, хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт, хронічні коліти, новоутворення органів травлення.

НА БАЗІ ВІДДІЛЕННЯ ВИКОНУЮТЬСЯ НАСТУПНІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ:

Фіброгастродуоденоскопія з відеофіксацією, забором матеріалу для гістологічного дослідження, індикація Helicobacter pylori;

Фіброколоноскопія з відеофіксацією, забором матеріалу для гістологічного дослідження;

Непряма еластометрія печінки на апараті Фіброскан для своєчасної діагностики фіброзу та цирозу печінки;

Дуоденальне зондування.


Також до Ваших послуг потужний діагностичний арсенал госпіталю – комп'ютерна томографія, рентгенологічні дослідження, найсучасніші методики УЗД, ендоскопії, повний спектр лабораторної діагностики. Ми працюємо у тісній співпраці з іншими відділеннями та клініками госпіталю. Обравши клініку загальнотерапевтичну ВМКЦ ЦР, Ви отримаєте кваліфіковану допомогу у встановленні діагнозу та наступному лікуванні.